Tanie leki na
zaburzenia erekcji
Produkty wysokiej
jakości online!
Najlepsze
ceny!
Godziny otwarcia 09:00 - 17:00
Polski numer telefonu:
Międzynarodowy::

Jak kupić

Drogi Kliencie, w trosce o Twoje zdrowie fizyczne oferujemy tylko sprawdzone lekarstwa na potencję, jeśli zaś chodzi o Twoje zdrowie psychiczne, to chcemy Cię poinformować, że nasze wysyłki realizowane są szybko, bezpiecznie i dyskretnie.

SZYBKOŚĆ 

Szybkość zapewnia nam doskonały i przetestowany system składania zamówień online. Jest łatwo i intuicyjnie. Nawet ktoś, kto nigdy nie zamawiał ze sklepu internetowego, znakomicie sobie poradzi.

Kolejny ważny aspekt szybkości to wybór sprawdzonych kurierów i sposobów dostawy. Przesyłki z naszego sklepu są realizowane w przeciągu 1-3 dni. Oczywiście staramy się to robić, jak najszybciej, więc w ciągu 1 dnia, ale w związku z dużą liczbą zamówień, czasem ten czas wydłuża się do 3 dni. Paczki dostarczamy na dowolny adres – zarówno prywatny, jak i firmowy – na terenie całej Polski. Kurierzy dowożą przesyłki w ciągu maksymalnie 21 dni od złożenia zlecenia, nawet późnym wieczorem (o ile klientowi to nie przeszkadza). Kurier kontaktuje się z klientem i ustala odbiór paczki na dogodny dla zamawiającego termin.

BEZPIECZEŃSTWO

Oryginalne produkty oraz skrupulatnie przebadane leki to gwarancja bezpieczeństwa, którą oferujemy naszym klientom. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku tak silnych farmaceutyków liczy się zachowanie zdrowego rozsądku. 

Kurierzy, z którymi współpracujemy, odpowiednio obchodzą się z paczkami, więc nie ma dodatkowego stresu o to, czy wysyłka dotrze na miejsce na czas lub, czy zamówione produkty nie ulegną zniszczeniu. 

Dodatkową kwestią w sprawie bezpieczeństwa jest nowoczesne szyfrowanie strony internetowej, dzięki któremu każdy klient ma 100% pewność, że jego dane nie wyciekną do sieci i nie trafią w niepowołane ręce.

DYSKRECJA 

Dyskrecja to trzeci filar naszej apteki wlasnaapteka.com. Wiemy, że dla wielu mężczyzn problemy z potencją stanowią powód do skrępowania, a nawet wstydu. Niepotrzebnie! Odpowiednie leczenie przywróci sprawność seksualną każdemu panu. Jednakże postaraliśmy się, żeby nasz klient nie czuł nawet odrobiny zażenowania podczas zamawiania medykamentów i ich otrzymywania. 

Pierwszy stopień anonimowości: nasz pracownik, o określonej godzinie każdego dnia, zawozi paczki do siedziby kurierów lub na pocztę, więc nie ma mowy, że ktoś domyśli się, co jest w przesyłkach, bo nic nie łączy ich z naszą apteką.

Nie chcemy narażać naszych klientów na niewybredne żarty ze strony sąsiada lub teścia, który przypadkiem odbierze przesyłkę i dostrzeże w środku opakowanie Viagry. Dlatego drugim stopieniem anonimowości jest należycie zabezpieczona wysyłka. Nie zdarzyły się dotychczas sytuacje, że paczka dotarła do klienta uszkodzona w taki sposób, że ujawniła zawartość niepowołanym osobom. Na pakunku nie ma nazwy apteki, list przewozowy nie zawiera opisu produktów znajdujących się w środku. Można spokojnie zamówić nasze leki do pracy, bez obawy, że coś zdradzi zawartość pakunku.

Jak zapłacę za farmaceutyki z apteki internetowej wlasnaapteka.com?

Akceptujemy płatności dokonywane tylko za pomocą kart Visa, MasterCard i AmericanExpress. Niestety nie oferujemy opcji wysyłki za pobraniem.

Jaki sposób dostawy wybrać?

Do wyboru są kurierzy z różnych firm oraz zwykła poczta. Zachęcamy do wybierania dostawy za pośrednictwem kurierów, ponieważ Poczta Polska, choć czasem tańsza, ma tendencje do opóźniania dostawy, a przecież w tej sytuacji liczy się czas.

Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Przykro nam, lecz nie przewidujemy takiej możliwości w najbliższym czasie. Do tej pory doskonale sprawdzała się platforma zakupowa, na której można składać zamówienia na lekarstwa.

Zlecenia naszych klientów zostają nadane w ciągu 1-3 dni od zamówienia i dostarczone w terminie maksymalnie w 21 dni.

Czy ktoś może odebrać za mnie paczkę?

Jeśli nie możemy osobiście odebrać paczki od kuriera lub listonosza, to powinniśmy zostawić osobie, która ma to za nas zrobić, upoważnienie. Nie mówimy tutaj o upoważnieniu notarialnym, a jedynie ręcznie napisanym dokumencie dla kuriera. Prosimy też, aby w takich sytuacjach poinformować nas drogą e-mailową. Wtedy jesteśmy w stanie umieścić taką informację na liście przewozowym, więc kurier wie, że ktoś inny odbierze przesyłkę, a upoważnienie nie jest potrzebne.

Czy mogę anulować zamówienie?

Tak, o ile nie jest już przetwarzane i realizowane.

Dla nas liczy się satysfakcja klienta!

Stawiamy na znakomity kontakt z klientem, dlatego tak wiele kwestii można u nas załatwić poprzez wiadomość e-mail. W razie pytań zawsze służymy pomocą.

Korzystamy z plików cookies, abyś mógł w pełni korzystać z usług nasze strony internetowej. Kontynuując przeglądanie naszej witryny, akceptujesz politykę cookies.

Rozumiem